פינוי בינוי בירושלים – המומחיות שלנו

חברת שנהב R.S.R. GROUP, מהחלוצות ומהמובילות את תחום ההתחדשות העירונית בירושלים ומחוצה לה, מביאה עמה בשורת התחדשות לפרויקטים רבים ברחבי הארץ אשר מבוססים כולם על אותן אבני הדרך: מקצוענות, ניסיון, יכולות תכנון מרשימות, היכרות מעמיקה עם ההליך הביורוקרטי על כל גווניו, אחריות מלאה לכל אורך הדרך והחשוב מכל: הגנה מלאה על האינטרסים שלכם.

חברת שנהב R.S.R. GROUP – הסיפור שמאחורי ההצלחה

חברת שנהב הוקמה לפני למעלה מעשור בידי היזמים המנוסים מנחם רויכר ונפתלי שטיצר בשיתוף חברת רייכמן פרופרטיס הלונדונית המנוהלת בידי מר דוד רייכמן ואשר מאחוריה למעלה משני עשורים של הצלחה בשוק הנדל"ן האנגלי. כחברה מובילה בתחום, חברת שנהב עוסקת בניהול, בבנייה ובשיווק של פרויקטים מסחריים ופרטיים בתחום הנדל"ן בירושלים,כדוגמת  תמ"א 38 , פינוי בינוי , כאשר רף המקצועיות הבלתי מתפשר, הניסיון העשיר, שיתוף הפעולה המלא מול דיירי המבנה הקיים והירידה לפרטים הקטנים ביותר הופכים כל פרויקט הנתון בידינו האמונות לסיפור של הצלחה.

אנו מאמינים ביסודיות, באיכות ובשקיפות מלאה, מעמידים בראש סולם העדיפויות את מכלול האינטרסים של כל לקוח ולקוח והודות ליכולות התכנוניות הגבוהות של מומחינו כמו גם בזכות היכרותם הישירה והמעמיקה עם נבכי הביורוקרטיה, אנו גאים ביכולתנו להוביל פרויקטים רחבי היקף במהירות וביעילות ולסיימם בטווח זמן קצר מהמקובל. איתנותה הפיננסית של החברה, הנובעת מהשותפות המקצועית מול חברת רייכמן פרופרטיס, מאפשרת לנו לספק מענה אופטימלי ועצמאי לכל פרויקט ופרויקט ללא כל צורך בגיוס משקיעים אחרים.

פינוי בינוי בירושלים – הדרך המבטיחה לעתיד חדש

תכנית פינוי בינוי בירושלים מעניקה הזדמנות בלתי חוזרת לשדרוג מהותי באיכות החיים, כאשר דיירי מבנים ישנים נהנים מדיור חדיש ומודרני בסטנדרטים הגבוהים ביותר וללא כל עלות מצדם! זאת ועוד, על מנת לעודד ביצוע תכניות פינוי בינוי בירושלים וברחבי הארץ, דיירי המבנים נהנים מהטבות בלעדיות הנלוות למימוש תכנית ההתחדשות העירונית במבנה המגורים שבו הם מתגוררים.

אנו, בשנהב התחדשות עירונית, מעמידים לרשותכם את מיטב שירותינו מתוך אמונה כי אתם זכאים לקבל את המענה המקצועי, האיכותי והאישי ביותר תוך הגנה בלתי מתפשרת על האינטרסים, על הצרכים ועל השאיפות שלכם.

הליך פינוי בינוי בירושלים המבוצע בידי חברת שנהב מאפשר לכם להשתדרג לדירה חדשה כמו שתמיד חלמתם, ללא שתוציאו שקל מכיסכם, ומזמין אתכם ליהנות מהמגורים בבניין משופץ ומרשים, משודרג ובטוח המתוכנן ונבנה באופן המקצועי ביותר, תוך מקסום הפוטנציאל של המבנה הקיים. מומחי שנהב ישמחו להעניק לכם ליווי אישי לכל אורך הדרך ולהיות שם תמיד בשבילכם במקצועיות, באמינות ובמסירות, כמיטב המסורת של שנהב