פינוי בינוי בירושלים – הדרך הקלה והבטוחה לדירת יוקרה משלכם בבירה

כעיר הבירה הנצחית וכעיר הנחשבת לאחד ממוקדי התיירות היותר אטרקטיביים על פני הגלובוס, הביקוש לדיור בירושלים שומר על רמה גבוהה המייצגת את חשיבותה של העיר שמעמדה לא התערער גם בעידן המודרני. באופן טבעי למדי, מחירי הדיור בירושלים הולכים ומאמירים עם השנים, כאשר אזורים נרחבים בבירה מצויים הרחק מהישג יכולתה של מרבית האוכלוסייה ומיועדים לעשירון העליון בלבד. גם אזורים יוקרתיים פחות ברחבי העיר מתומחרים כיום בתעריפים שהכיס הסטנדרטי יתקשה לעמוד בהם. אבל אם ביכולתכם לרכוש נכס ישן וחסר כל יומרות בעיר, ובייחוד אם ברשותכם כבר נכס כזה, יתכן ותוכלו להפוך לבעליה של דירת יוקרה מפוארת ומודרנית בבירה, וזאת, ללא שתיאלצו לשלם מכיסכם אגורה. נשמע בדיוני? מדובר במציאות קיימת, חיה ונושמת הצוברת תאוצה עם כל יום שעובר ומשנה בקצב מסחרר את פניה של העיר. קוראים לזה: פינוי בינוי בירושלים.

מגורים בירושלים – הקונפליקט

אין כמו מגורים בירושלים. זוהי אקסיומה נצחית שתושבי ירושלים ורבים אחרים, שלא הצליחו להגשים את חלום המגורים בבירה, חתומים עליה. האוויר, האווירה, רוח הנוסטלגיה האופפת כל פינה בעיר ומוסיפה לקצב השגרה נופך ייחודי, השילוב המופלא בין חדש לישן המתמזגים יחדיו באין מפריע וההיסטוריה הרוחשת בין הסמטאות הקטנות שיד הציוויליזציה כמו טרם פגמה בהם, הופכים את חוויית המגורים בעיר לססגונית, ייחודית ובעלת ערך מוסף שלא תמצאו בשום מקום אחר. עם זאת, איכות החיים בבירה נפגמת לעתים קרובות בשל תנאי הדיור הפיזיים הירודים בשכונותיה הישנות של העיר המציעות חוויית מגורים בלתי אטרקטיבית המורכבת מבניינים ישנים וקלופים, צנרת חלודה, דירות שראו ימים טובים הרבה יותר ותחושה כללית של הזנחה. בהתחשב בתעריפי הדיור הגבוהים בעיר, הרי שניתן לומר כי במקרים רבים, חוויית המגורים בירושלים איננה מצדיקה את המחיר.

פינוי בינוי בירושלים – הבשורה הגדולה

גם אם מצב שוק הנדל"ן בישראל מייאש מאי פעם, בשורת תכנית הפינוי – בינוי בישראל בכלל ובירושלים בפרט, צובעת באור חדש של תקווה את שאיפתם האולטימטיבית של תושבי ישראל והופכת את חלום הדירה בירושלים למציאותי מאי פעם, כאשר מבנים ישנים העונים על הקריטריונים המוגדרים בתכנית פינוי בינוי בירושלים מפנים את מקומם לבנייני יוקרה מרשימים המתמזגים באופן מושלם עם קו הרקיע המודרני של ירושלים.

אם הנכם בעליה של דירה ישנה ומתפוררת באחד מאזוריה היותר ישנים של העיר, יתכן מאוד שגם אתם תוכלו להשאיר הרחק מאחוריכם את הצנרת החלודה, את הקירות המעופשים, את החזית חסרת החן ואת הטחב ולהפוך לבעליה של דירה חדשה ונוצצת המעוצבת בהתאם לסטנדרטים המתקדמים ביותר בארץ ומציעה חוויית מגורים חדשנית שטרם הכרתם.

איך זה עובד?

 

תכנית פינוי בינוי מהווה חלק מהמדיניות החדשה, יחסית, של התחדשות עירונית בתוך הערים, אשר נוצרה בניסיון לספק מענה לתהליך הפרבור שהביא למצב בו השטחים הפתוחים מחוץ לערים הגדולות אזלו. במצב הנוכחי, קוראים גורמי התכנון לצופף את הערים הקיימות, כאשר תכנית פינוי בינוי מיועדת לייעל את ניצול הקרקע הקיימת ולשמור על עתודות מגורים בערים תוך הגנה על ריאות ירוקות בתוך העיר.

במהלך יישום התכנית בשטחים שהוכרזו כמתאימים לתכנית מבוצעת הריסה של המבנים ובנייה מחודשת של שכונה צפופה יותר ובעלת תשתיות מודרניות המציגה ניצול יעיל יותר של השטח הקיים. זאת ועוד, במטרה לעודד את יישום התכנית, בעלי הדירות נהנים מהתהליך כולו ללא כל עלויות מצדם, ואילו היזמים נהנים מהטבות כאלה ואחרות כמו הטבות מיסוי וזכויות בנייה.

שנהב – הניסיון שלנו עושה את ההבדל!

כתהליך הכרוך בבירוקרטיה סבוכה, בטופסולוגיה אין סופית, בניהול עדין ומורכב של המגעים מול תושבי המבנה ובאומנות הנדרשת במטרה להניע את כל הצדדים להסכם המקובל על כולם, הרי שהליך פינוי בינוי בירושלים הינו הליך שיכול לצאת אל הפועל רק במידה ויופקד בידיים המקצועיות והאמינות ביותר. אנו, בחברת שנהב, חתומים על פרויקטים מצליחים רבים במסגרת התחדשות עירונית בעיר ירושלים ומחוצה לה, וגאים להעמיד לרשותכם את המענה המקצועי ביותר בענף הנשען על מומחים מן השורה הראשונה, על שנות ניסיון רבות, על היכרות בלתי אמצעית עם כלל נבכי הבירוקרטיה הרלוונטיים ועל תוצאות מרשימות בשטח!

חברת שנהב, מייסודם של היזמים הוותיקים נפתלי שניצר ומנחם רויכר הפועלים בשיתוף עם מר דוד רייכמן, הבעלים של חברת הנדל"ן "רייכמן פרופרטיס" האנגלית המצליחה, הפכה בעשור האחרון לכתובת האולטימטיבית עבור משפרי דיור בירושלים השואפים לרתום את רכבת ההתחדשות העירונית לרווחתם האישית ולהמיר את דירתם הישנה וחסרת החן בדירת חלומות יוקרתית.

אנו לרשותכם, עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק הנדל"ן, עם ההתנהלות היעילה ביותר שהינה פועל יוצא של ניסיוננו רב השנים בענף, עם זמן ביצוע מהיר במיוחד, עם ליווי אישי, מסור וצמוד לכל אורך הדרך, והחשוב מכל – עם שאיפה מתמדת להעניק לכם את הטוב ביותר שתוכלו לבקש ולהגשים לכם כל חלום בדרך לחוויית דיור ירושלמית מושלמת משלכם.

פנו אלינו לבדיקת התאמה לתוכנית תמ"א 38 בירושלים, ופינוי בינוי בירושלים!