תמ"א 38 בירושלים ובארץ – למה אצל שנהב?

 

הבשורה של תמ"א 38 בירושלים הולכת ותופסת תאוצה עם השנים. כחברה שמאחוריה מוניטין עשיר בענף יזמות הנדל"ן, חברת שנהב התחדשות עירונית מביאה אל השוק מקצועיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ניסיון רב, היכרות מעמיקה עם ההליך הביורוקרטי ואחריות מלאה, בשביל השקט הנפשי המושלם שלכם.

שנהב התחדשות עירונית

חברת שנהב נוסדה לפני יותר מעשור על ידי יזמי הנדל"ן הוותיקים נפתלי שטיצר ומנחם רויכר הפועלים בשיתוף עם חברת רייכמן פרופרטיס, מייסודו ובניהולו של מר דוד רייכמן, הזוכה להצלחה מרשימה בשוק הנדל"ן האנגלי. בהתחשב במורכבות הרבה הכרוכה בביצוע פרויקטים בתחום של פינוי בינוי בירושלים, ותמ"א 38 בירושלים ובערים אחרות ברחבי הארץ, אנו גאים להציג בפניכם את מכלול היתרונות הייחודי שלנו אשר מאפשר לנו לספק לכם את המענה המקצועי, הבטוח, האמין והאישי ביותר, לשביעות רצונכם המלאה.

ניסיונם המקצועי של מומחינו, הפרויקטים הרבים והמרשימים שמאחורינו, האחריות המקצועית המלאה לכל אורך הדרך, תשומת הלב המקסימלית המוקדשת לכל פרט, קטן כגדול, החתירה הבלתי נלאית להגנה מקסימלית על צרכיו הייחודיים של כל לקוח והיחס האישי המהווה חלק בלתי נפרד מכל פרויקט, הופכים את חברת שנהב התחדשות עירונית לבחירה הנבונה ביותר בכל הנוגע לתמ"א 38 בירושלים ובשאר רחבי הארץ.

מעבר לכך, כחברה המבוססת על הונם של בעלי החברה, חברת שנהב התחדשות עירונית מציגה איתנות פיננסית מרשימה המאפשרת למומחיה לקחת את מלוא האחריות על ביצוע הפרויקט, מהחל ועד כלה, ללא כל צורך במימון חיצוני.

אנו מאמינים כי לכל אחד מגיעה הזדמנות להתחדשות, לשדרוג משמעותי בתנאי הדיור ולאיכות חיים. לכן, אנחנו כאן בשבילכם, נכונים לממש את ההזדמנות שלכם בעזרת מיטב הכלים המקצועיים העומדים לרשותנו.

תמ"א 38 בירושלים

פרויקטים בתחום של תמ"א 38 בירושלים ובערים אחרות בארץ מהווים נגזרת של התכנית הממשלתית ששמה לה למטרה לספק מענה לבעיות הבטיחות השונות המאפיינות את המבנים הישנים בישראל, תוך חיזוק יסודותיהם מפני רעידות אדמה ומפני מפגעים אחרים. דיירי המבנה הישן זכאים להשבחה מהותית של נכס הנדל"ן שברשותם ולשדרוג משמעותי של שווי הנכס, וזאת ללא כל הוצאה כספית מצדם! מעבר לכך, מימוש פרויקטים של תמ"א 38 בירושלים וברחבי הארץ מלווה במגוון הטבות ייחודיות שמטרתן לעודד את הדיירים לשיתוף פעולה מקצועי מול יזמי הנדל"ן.

אם הנכם מחפשים את הדרך הבטוחה ביותר לביצוע פרויקט תמ"א 38 בירושלים או בכל עיר אחרת ואם חשוב לכם למצוא את הידיים המקצועיות ביותר, מומחינו ישמחו ללוות אתכם בנאמנות, במסירות ובאחריות.