תמא 38 ירושלים – כשחלומות הופכים למציאות

דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם, ודירת יוקרה מוקפדת המתכתבת עם הטרנדים האחרונים בתחום עיצוב הפנים ועונה על הסטנדרטים האדריכליים הגבוהים ביותר, לא כל שכן. אלא שבעידן מצוקת הדיור, כשדירה בבעלות עצמית הפכה למשאת נפשם הבלתי מושגת של חתכים נרחבים באוכלוסייה וכשהמחירים בשוק הנדל"ן הולכים ומאמירים משנה לשנה כשהם מותירים עוד עשרות אלפי זוגות צעירים מחוץ למעגל הדיור, דירה נאה נדמית כחלום רחוק שהוא נחלתם של עשירים בלבד. אי לכך, נדמה כי הבשורה האמתית בשוק הנדל"ן היא תכנית תמא 38 ירושלים במסגרתה קמים ונבנים בנייני יוקרה מרהיבים, עדכניים ומרשימים על חורבותיהם של מבנים עתיקי יומין, רעועים ומיושנים המפנים את מקומם לקדמה ומאפשרים לה לשנות בתנופה את פני העיר.

מהי תמא 38?

תמא 38 היא תכנית ממשלתית שמטרתה לספק מענה הולם לחוסר היכולת של מבנים ישנים בישראל להתמודד עם תרחיש אפשרי של רעידת אדמה. במסגרת התכנית, מבנים שאינם עומדים בתקני הבטיחות הנדרשים זוכים לחיזוק יסודות הבניין, תוך שיפוץ מקיף שלו ותוך התאמתו לתקני הבטיחות העדכניים המבטיחים את שלום הדיירים במקרה ותתרחש, חלילה, רעידת אדמה בישראל. בעלי הדירות במבנים הישנים המשופצים במסגרת תכנית תמא 38 נהנים מהשבחה מהותית של הנכס שברשותם, כאשר מבנים ישנים ומטים לנפול הופכים באחת למבנים מרשימים, מודרניים ויוקרתיים המציעים חוויית דיור מושלמת ועלייה רבת משמעות בערך הנכס, וזאת, מבלי שהדיירים יידרשו להשתתף בהוצאות הכרוכות ביישום הפרויקט. זאת ועוד, במטרה לעודד בעלי דירות במבנים ישנים שאינם בטיחותיים לממש את זכותם לחיזוק המבנה, הם זכאים להטבות אטרקטיביות נוספות המלוות את התהליך והופכות את חלום שיפור הדיור לחלומי הרבה יותר.

הבשורה הבאה בשוק הנדל"ן

על רקע מצוקת הדיור הישראלית, הפכה תכנית תמא 38 בירושלים ובשאר רחבי הארץ ללהיט החם ביותר בשוק הנדל"ן, כשהיא מנפצת את כל המיתוסים, שוברת את כל המוסכמות ומאפשרת לבעלי דירות מעוטי יכולת, שידם אינה משגת רכישת דירה הולמת, להשאיר הרחק מאחור את הבניין האפרורי וחסר היומרות, את הדירה הישנה וחסרת החן, את תחושת אי היכולת ואת החלומות על עתיד דיור טוב יותר ומזמינה אותם לפרוץ את כל המחסומים בדרך לקדמה, כשהם הופכים בתוך פרק זמן קצר לבעליו של נכס יוקרתי ונוצץ בבניין מרשים ועכשווי המתמזג היטב עם קו הרקיע המודרני של ישראל.

פינוי בינוי בירושלים

תמא 38 ירושלים – כשהיסטוריה חוברת לעתיד

ירושלים, בירת הנצח ומשאת הנפש של יהודים בכל רחבי תבל מאז ומעולם, מגלמת את נקודת החיבור האולטימטיבית בין עבר והווה ואפילו עתיד, כשהיא משופעת, מחד, בפניני היסטוריה קסומות ובאין ספור שרידים עתיקים האופפים אותה בנקודות זוהר נוסטלגיות המעניקות לה את סוד קסמה, ומאידך, הינה עיר מודרנית, תוססת ועכשווית לכל דבר, עם רבי קומות מרשימים, מרכזי קניות אטרקטיביים, תחבורה ציבורית מפותחת ותרבות חיים מערבית בדומה לכל מוקד עירוני אחר ברחבי העולם המודרני.

בשנים האחרונות, נרשמת בירושלים תנופת דיור סוחפת, במסגרתה נעלמים מעל פני המפה מבנים מיושנים וחסרי חן, המפנים את מקומם למגדלי דיור הדורים ולדירות יוקרה חינניות שהפכו מקצה לקצה את חוויית המגורים האישית של כל דייר ודייר ואפשרו לו להגשים חלום שהפך מזמן לבלתי מציאותי ולחסר סיכוי בכל דרך אחרת.

למה ירושלים?

כעיר שעבר והווה משמשים בה בערבוביה, מהווה בירת ישראל את המוקד האופטימלי ליישום תכנית תמא 38. פני העיר, מטבע הדברים, צבעוניים למדי, ומציגים מיזוג בלתי אפשרי של ישן, חדש, עתיק ומודרני השוכנים זה לצד זה בהרמוניה שיש מי שיאמרו שהיא היא סוד הקסם הנצחי של העיר שהייתה ועודנה מוקד התיירות האטרקטיבי ביותר בכל רחבי הגלובוס.

לכן, בעיר הנחשבת לאחת מהמבוקשות ביותר על המפה, בעיר ששטחה המוניציפלי אינו מתיימר לענות על הביקוש האדיר, וכמובן, בעיר יקרה להחריד ששווי דירה ממוצעת בשטחה עולה על יכולותיהם הפיננסיות של מרבית מהמבקשים לרכוש דירה מכובדת בתחומיה, מהוות שכונותיה הישנות של ירושלים מצע בלתי נדלה להזדמנויות חסרות תקדים בכל הנוגע לשיפור תנאי הדיור של בעלי הנכסים המתגוררים בהן. באופן טבעי למדי, תכנית תמא 38 ירושלים זוכה לפופולאריות רבה במיוחד ולביקוש מוגבר מצד בעלי דירות בשכונות ישנות בכל רחבי העיר המבקשים להגשים חלום חיים ולשדרג את דירתם ללא כל השקעה כספית מצדם.

תמא 38 בירושלים

שנהב – להפקיד את עתיד הדיור שלכם בידיים המקצועיות ביותר!

כמו כל פרויקט אחר בתחום הבנייה המתנהל בארצנו, יישום תמא 38 בירושלים ובערים אחרות עלול להתגלות כסיוט מתמשך הכרוך במסלולי בירוקרטיה מתישים, במהמורות בלתי נגמרות ובסחבת אופיינית המהווה, למרבה הצער, מאפיין בולט נוסף במצוקת הדיור הישראלית. נקודת המפתח, זו שעושה את ההבדל בין מסלול מכשולים אין סופי לבין פרויקט קצר מועד ומתוכנן היטב המתנהל בהתאם ללוח הזמנים ומתקדם במהירות וביעילות בדרך להגשמת החלום, היא רמת המקצועיות של החברה העומדת מאחורי הפרויקט.

כחברה מקצועית שמאחוריה ניסיון רב ביישום פרויקטים במסגרת תמא 38 בירושלים ובשאר רחבי הארץ, חברת שנהב גאה לעמוד מאחורי עשרות פרויקטים ברחבי הארץ שהפכו לסמל ולמופת לתכנון מוקפד, לניהול נכון, לניסיון מקצועי ולרמת גימור מושלמת.

בגלל המקצועיות, בגלל הניסיון

חברת שנהב נוסדה על ידי היזמים מנחם רויכר ונפתלי שניצר, שועלי נדל"ן ותיקים, אשר חברו לאיש הנדל"ן האנגלי, מר דוד רייכמן, בעליה של חברת רייכמן פרופרטיס המצליחה. כחברה שמאחוריה רקורד מרשים של למעלה מעשר שנות הצלחה, אנו מהווים את הכתובת המקצועית ביותר למשפרי דיור בירושלים ובכל רחבי הארץ המבקשים להפוך את חלומם למציאות ולהפוך את דירתם הישנה לדירת החלומות האולטימטיבית של כל ישראלי באשר הוא.

הסטנדרים הגבוהים המהווים אבן יסוד בכל פרויקט המבוצע על ידינו, ההתנהלות היעילה, ההתמצאות המקסימלית בכל נבכי הבירוקרטיה באשר הם והליווי האישי והמסור לכל אורך הדרך, מאפשרים לנו להעניק לכם את המיטב ולהגשים את חלומכם במקצועיות, ביעילות אופטימלית, בפרק זמן קצר ביותר ובהתחייבות לתוצאה המושלמת שתהפוך את חוויית המגורים שלכם לבלתי נשכחת בכל יום מחדש.

מעוניינים לבדוק את זכאותכם ליישום תכנית תמא 38 ירושלים או פינוי בינוי בבניין המגורים שלכם ולוודא את סיכוייכם להפוך לבעליה של דירת יוקרה קסומה משלכם? השאירו את פרטיכם ומומחינו ישמחו לשוב אליכם בהקדם!